Bijdragen

Facturatie van nationale WTA-aanvragen
Meer informatie over de tarieven die in 2025 van toepassing zijn op nationale aanvragen tot WTA’s die bij het FAGG worden ingediend: 
•    WTA-bijdragen;
•    STA procedure for Borderline Products - Guidance for applicants (zie Reglementering).

De bijdragen zijn van toepassing op zowel eerste aanvragen als vervolgaanvragen voor WTA's.
Aanvragers betalen geen vergoeding bij de indiening van hun adviesaanvraag, maar ontvangen wel een factuur die wordt verstuurd door de afdeling Budget en Beheerscontrole van het FAGG nadat de aanvraag formeel is gevalideerd en aan de start van het volgende kwartaal. Vermeld bij elke betaling de gestructureerde mededeling die op de factuur staat zodat de betaling aan de juiste factuur kan worden gelinkt, ook als ze door een derde partij wordt betaald. Wanneer de gestructureerde mededeling ontbreekt, beschouwen we de factuur als onbetaald.

In verband met de procedure
1. De firma ontvangt driemaandelijks een factuur voor alle nationale WTA-aanvragen die in de loop van het vorige trimester zijn ingediend.
2. Op elke factuur worden de referenties van de dossiers vermeld.
3. Het feit dat het FAGG niet met een PO-nummer (Purchase Order) werkt, is geen geldige reden om een factuur niet te betalen.
4. U ontvangt de factuur altijd op het facturatieadres. Gelieve uw e-mailadres voor factureringsdoeleinden te vermelden in de begeleidende brief wanneer u de adviesaanvraag indient.
5. Heeft u al een vergoeding betaald voor een recente adviesaanvraag? Stuur een e-mail naar refund@fagg.be om de terugbetaling van de vergoeding aan te vragen.
6. Eventuele bankkosten voor betalingen vanuit het buitenland mogen niet ten laste worden gelegd van het FAGG. Die kosten zijn ten laste van de betaler.
7. Als de aanvrager verzoekt om de WTA-aanvraag in te trekken na de valideringsfase van de aanvraag, moet de bijdrage nog altijd worden betaald.
8. Als een formeel ingediende WTA-aanvraag door het FAGG ongeldig wordt verklaard op het einde van de valideringsfase van de procedure, is de aanvrager geen bijdrage verschuldigd.
 

Laatste update op